Remontinė kamufliažinė DUCT juosta

 • Remontinė kamufliažinė DUCT juosta

  Kiekis Kaina Pirkti
  1-2
  4.32 be PVM
  Į krepšelį  
  ≥3
  3.82 be PVM
  Į krepšelį  
  ≥10
  3.32 be PVM
  Į krepšelį  

  Juostos parametrai: plotis 48mm, ilgis 10m, storis 160mkr.

 • Tai kamufliažinė remontinė Duct juosta, pagaminta iš patvaraus polietileno, sutvirtinto medžiaginiu tinkleliu. Juosta su kamufliažiniu atspaudu yra puikiai tinka kariuomenei, išgyvenimo mylėtojui, stovyklavimo, žvejybos, medžioklės ir kelionių entuziastams!

  Ši vandeniui atspari juosta yra nepakeičiama atliekant bet kokius lauko, vidaus remonto darbus. Ji yra atspari vandeniui. Patvari ir atspari dilimui. Labai lanksti ir lipni net ant nelygių paviršių. Atspari temperatūrai nuo -10°C iki +50°C. Turi izoliacinių savybių. Unikali juostos konstrukcija leidžia ją užklijuoti paprastai – ją galima nuplėšti rankomis, o tuo pačiu pasižymi dideliu atsparumu plyšimui po klijavimo. Karinė juosta gali būti naudojama tiek išorėje, tiek viduje.

  Tokio tipo lipnios juostos yra itin universalios. Kamufliažinė juosta veiks kaip: taisymo juosta - naudinga greitai sutaisant įvairaus pobūdžio pažeidimus ir įtrūkimus įrangoje, drabužiuose ir aksesuaruose su kamufliažine spauda. Ji tinka plastikui, metalui, medžiui ir stiklui. izoliacinė juosta – sustiprinta juosta tinka laikinai izoliuoti, pvz., kabeliams, vamzdžiams, langams, automobiliui, palangėms, varikliui ar ventiliacijai. vandeniui atspari juosta – pravers greitam remontui, šiltinimui ir sandarinimui objektus ypač drėgnose vietose, pavyzdžiui, virtuvėje, vonioje ar rūsyje, bet ir lauke – miške, stovyklavietėje, kariniame poligone, sode, sklype ir kt.

  Kamufliažinė juosta puikiai tinka kamufliažavimui lauke. Pravers karinėse pratybose poligone, žvejybos, miškininkystės, stovyklavimo, išgyvenimo ir miško žygių mėgėjams. Ji puikiai tinka kuprinėms, karinei įrangai, ginklams, žiūronams, drabužiams ir palapinėms paslėpti.

  Jūsų pageidavimu galime pagaminti DUCT remontinę juostą su bet kokiu spaudu!